O konsultacjach i ankietach

Jednym z założeń projektu Karpaty Łączą jest utworzenie platformy konsultacji i wymiany informacji o tworzonych dokumentach. Zapraszmy do udziału w konsultacjach dokumentów jakie powstają w ramach prac Krajowych Grup Roboczych. 

Prace w ramach grup roboczych służą opracowaniu materiałów o charakterze strategicznym, wspierającym działania samorządów, organizacji pozarządowych oraz lokalnych liderów w Karpatach. Zakres dokumentów powstających w ramach grup roboczych jest szeroko konsultowany i dostępny dla ekspertów oraz karpackich liderów w tej części Informatorium.

Obecnie zajmujemy się pracami w ramach Krajowych Grup Roboczych ds. Planowania Przestrzennego jak również ds. Różnorodności Biologicznej.

Aby móc aktywnie włączyć się w konsultacje dokumentów trzeba być zalogowanym i uwierzytelnionym użytkownikiem. Wszystkie osoby zainteresowane zgłaszaniem swoich uwag do prac ww Grup prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Informatorium Karpackiego w celu przyznania odpowiedniego statusu uprawniającego do dostępu do zasobów dla Ekspertów.